Obíhám+píšu články obden ( někdy články budou vycházet jen 1x do týdne ) ;)
Stránky jsou v přestavbě

Červen 2015

První fotečky ze zahrady :)

7. června 2015 v 20:54 | Miranda |  Fotky
Zdravím,

Hlasím se z fotkama ze zehrady! Čekala jsem, že jich bude málo, ale je jich celkem dost. Zajímá mě, kdy je všechny nahraju. :D Dost keců! Dole odkaz na fotky.
P.s.: Na fotkách jsou BH. :)

Miranda


Sliby chyby :D

5. června 2015 v 20:00 | Miranda |  Novinky
Ahoj,
to jsem vám toho zase naslibovala, že? :D Omlouvám se, ale tenhle týden toho mám opravdu moc. Začalo se zkoušet a vylepšovat známky, takže teď musím dohánět celé 2. pololetí. :D Ještě příští týden bych měla být neaktivní, ale ten po něm by měl být už aktivnější. :) Doufám, že se mi to povede.

Jinak zítra odjíždím na zahradu s našima. Chci vzít i koníky a chci se zeptat jestli chcete spíše fotky BH nebo SCH. Pište do komentů prosím. :)

Dneska jsme měli projektový den ve škole ( myslím, že 1. stupeň měl nějaké projekty a my jsme se neučily ). Jelikož bylo na výběr ( cca z 5 aktivit) vybrala jsem si procházku po městě a navšívení historických památek. Bylo to zajímavý a dost jsem se toho zase dozvěděla. :) Jak jsme skončily, zůstala jsem s kamarádkou ve městě. Na oběd jsme si daly bagetu ze Subway ( jestli znáte ). Byla teda luxusní, takže doporučuju! Tady dělám takovou reklamu zdarma. xD Jinak nic nového není. :)

Užijte si večer a já se jdu koukat na Iron mana 3, kterého hraje můj nejoblíbenější herec :3

Miranda