Obíhám+píšu články obden ( někdy články budou vycházet jen 1x do týdne ) ;)
Stránky jsou v přestavbě

Květen 2015

Aktuality+Fotky

24. května 2015 v 14:10 | Miranda |  O mně
Ahoj! :D
To jsem tu zase dloooho nebyla, že? Dobře, dobře.. žádný výmluvy, jsem prostě líná :D

Co se vlastně stalo za tu dobu, co jsem nepsala? Vůbec nic. Šlo to pořád dokola. Vstávání-škola-příchod domů- trenál- učení+úkoly-večer- spaní.. a zase dokola. A když jsem měla volnou chvíly tak jsem si pustila televizi nebo si psala s kámoškama. To bych ovšem chtěla změnit. Snad budu psát aspoň 3x do týdne. Držte mi palce :D

Jinak dneska se chci vrhnout na vyrábění jízdárny pro schleich. Bude z kartonu. Taková obyčejná. Chcete abych udělala návod? Ten by asi vyšel až zítra. Dneska mám naplánovaný fotky z chaty. :)

Jdu obíhat, nahrát fotky z chaty a vyrábět :D

MirandaKong v lese

8. května 2015 v 21:49 | Miranda |  Fotky
Byla jsem s Kongem v lese, jenže se mi v půlce cesty vybily baterky do foťáku. Jak jsem se vrátila, hned jsem dala do foťáku nové a najedou foťákem nešlo fotit. Vždycky, když jsem stiska spoušť se obrazovka vypla, ale objektiv zůstal "vysunutý". Zkoušela jsem ho nechat vyplý asi 2 hodiny, ale pořád nechce fotit. Uvidíme, třeba si budu muset koupit nový. :/

Dost keců! :) TADY jsou fotky. Dlouho nějakou dobu asi nebudou- tak dlouho, dokud mi začne zase normálně fotit nebo si pořídím nový.

Miranda


Novinky u mě :)

7. května 2015 v 22:11 | Miranda |  O mně
Zdravím z chaty :)
Nejprve omluva. Mám teď 3x týdně trenál ( tenis ) a do toho škola.. Zkrátka nestíhám. Když už jsem na počítači nemám na psaní náladu, ale dnes jsem zavítala na chatu k tetě. Vzala jsem s sebou BH koně, takže budou fotečky. :)
Jinak připravuji slibovaný foto-seriál na pokračování. Doufám, že se vám bude líbit. Ovšem nečekejte nebezpežnou vyjížďku nebo něco podobného. :D Ještě jsem to nafocené neviděla a nevím jestli vás to chytne. Ale za pokus nic nedáš. :)
Také bych chtěla psát příběhy na blog. Mám to všechno napsané v pozámkách v mobilu. Vždy večer, když nemůžu usnout, tak píšu příběhy.
Na co se nejvíse těšíte a myslíte, že by příběhy měli smysl? :)
Fotkou Mary a Rozarity se s vámi pro dnešek loučím.

Miranda